LIGA CPW - Forum

LIGA CPW - FORUM


#1 2008-03-15 09:20:57

Farkłar

Administrator

Punktów :   

Otoczenie LIGA - WAŻNE

Skład Ligi na dziś - Falki , --sp-- , HL, WIRRO
-
Liga ma działać przeciw asymilacjii. Współpraca, wspólne wyzwania i wojny.
-
Jak w tej chwili te Forum zewnerzne nie spełnia takiej roli to może jednak trzeba bedzie utożyć to co dzamaj92 wymyślił plemię Liga i zakładki na forum dla kazdego plemienia.
To coś takiego jak wchodzisz do miasta w jakimś RPG i masz różne Gildie i do którejś która będzie ci odpowiadała możesz się przyłączyć.

Offline

 

#2 2008-03-15 09:22:36

Farkłar

Administrator

Punktów :   

Re: Otoczenie LIGA - WAŻNE

HL ma jakieś ataki ze strony FB, narazie sobie radzą, ale dowiedziałem się że chcą się przyłączyć do jakiegoś większego plemienia, prawdopodobnie do -DT-
-
Dla LIGI i jej członków to będzie wtedy niekożystne i ima się z celem Ligi.

Offline

 

#3 2008-03-15 09:54:41

Quantan

Użytkownik

Punktów :   

Re: Otoczenie LIGA - WAŻNE

Witam
Jeszcze wczoraj Dangha z FB groził mojemu plemieniu oficjalną wojną.
Na dzień dzisiejszy, moje negocjacje z FB doprowadziły do zawieszenia broni. Obustronne ataki zostały zaniechane. Jak długo potrwa spokój, nie wiem.
......................
Tak. HL rozpatruje różne opcje fuzji, korzystne dla przetrwania plemienia. Mamy świadomość,że mimo pozycji rankingowych na K25 ,na całym kontynencie mamy niskie znaczenie militarne. Dlatego rozsądnym wyjściem jest fuzja z silnym plemieniem.
Absolutnie nie wykluczam z Ligą, jednak moi współplemieńcy nie są do końca przekonani o słuszności tego wyboru, bowiem jeśli połączymy się z plemionami Ligi całe południe mojego plemienia będzie zagrożone przez plemię ++CR++ i FB. A wówczas żadne wsparcie militarne z północnych plemion nam nie pomoże.

.....

Offline

 

#4 2008-03-15 10:13:08

Farkłar

Administrator

Punktów :   

Re: Otoczenie LIGA - WAŻNE

Przyznaję się że nie znam na dziś relacji -DT- z innymi plemionami,
ich wioski są na pn-zach o HL. Czyli to nie rozwiązuje sprawy południowej części . HL. ++CR++ graniczy od zachodu. FB od pd-wsch - pomijając "kwiatka"

Offline

 

#5 2008-03-15 11:48:38

dorf

Użytkownik

Punktów :   

Re: Otoczenie LIGA - WAŻNE

hmm... sytuacja wydaje sie skomplikowana.. od razu moge zaznaczyc iz w razie koniecznosci Spartanie sa gotowi do pomocy...
a co do Ligii to jestem za zachowaniem obecnego ksztaltu konfederacji, lecz jesli sytuacja tego bedzie wymagac bedziemy mogli sie polaczyc w jedno plemie.. na stan obecny nie znam sytuacji geograficznej..
Czy dyplomatyczne rozwiazanie sprawy nie wchodzi w gre ?
Jezeli nie to zmasowany atak wszystkich naszych plemion na FB moze ich skutecznie zniechecic do prowadzenia dzialan wojennych z nami, co w efekcie moze doprowadzic do calkowitego 'rozejmu' z FB.

Offline

 

#6 2008-03-15 12:01:41

dorf

Użytkownik

Punktów :   

Re: Otoczenie LIGA - WAŻNE

Czy poparcie dyplomatyczne naszych plemion i mediacja z FB moze przyniesc skutek ?

Offline

 

#7 2008-03-15 12:21:40

Feleg

Użytkownik

Punktów :   

Re: Otoczenie LIGA - WAŻNE

co do FB to tak czy siak bedzie w koncu z nimi wojna bo te plemie sie rozrasta i beda chcieli przejmowac nasze wioski, wiec przydalby sie jakis plan na wypadek gdyby FB zaatakowalo kogos z naszych plemion zeby jak naszybciej poszla kontra;)

Offline

 

#8 2008-03-15 12:37:22

dorf

Użytkownik

Punktów :   

Re: Otoczenie LIGA - WAŻNE

Najlepsza obrona jest atak, wiec moze zamiast planowanego ataku na SK przeprowadzimy ową akcję przeciwko FB.. pytanie jest czy mamy szansę powodzenia...

Offline

 

#9 2008-03-15 12:38:32

dorf

Użytkownik

Punktów :   

Re: Otoczenie LIGA - WAŻNE

chociaż z drugiej strony.. jeżeli im dostatecznie mocno obrzydzimy życie może pozostawią nasze plemiona w spokoju, przeciez jest jeszcze wiele innych plemion, które może sobie FB spokojnie atakować...

Offline

 

#10 2008-03-15 12:49:48

Farkłar

Administrator

Punktów :   

Re: Otoczenie LIGA - WAŻNE

Może dobrze by było jakby plemiona składowe Ligi umieściły informację o tym że są Członkami Ligi to niekórych jeśli to by nie odstraszyło to zastanowiło.
-
Do Ligi można zaprosić jeszcze inne ważniejsze plemiona z K25, zwiększyło by to możliwości
-
Jeśli jaka kolwiek wojna, to musi być Koordynacja działań, inaczej jest totalny chaos, niepotrzebene działania, głupia strata wojska itd. ....

Offline

 

#11 2008-03-15 13:07:50

Quantan

Użytkownik

Punktów :   

Re: Otoczenie LIGA - WAŻNE

Jeśli dotąd nie mieliście większych kłopotów z FB, proponuję, abyście nie robili narazie żadnych kroków w stronę negocjacji, wstawiennictwa, czy ataków.
Sytuacja jest narazie w miarę opanowana. Gdyby natomiast zmieniła się natychmiast was poinformuję, wówczas podejmiemy wspólną decyzję co do ewentualnych ataków, czy też wsparć militarnych. Nie chciałabym wplątywać waszych plemion w kłopoty, dopóki jeszcze jestem w stanie opanowac sytuację drogą negocjacji.
.............
Informacja poufna
Z mojego plemienia odchodzi z gry założyciel. Jesteśmy na razie w stanie zawieszenia. Nie wiem, jak zareagują na tę informację członkowie plemienia i czy nie spowoduje to całkowitego rozpadu.
Ale nie chcę gdybać, bo nie wiem jaki wywoła to efekt.
Pozostaje tylko czekac.

Offline

 

#12 2008-03-15 18:58:01

Qbaas

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Otoczenie LIGA - WAŻNE

Jeżeli sytuacja jest opanowana, to postawmy wojska w stan gotowości do czasu, aż całkowicie zaniknie problem. Nie powinniśmy ryzykowac, jeżeli to nic nie przyniesie. Moim zdaniem dajmy rozwiązać problem Quantan. Jeżeli jednak to nie przyniesie efektów powinniśmy wszyscy się zebrać i pozbyć agresora.
.....................
Quantan to jest liga, więc nie mów, że nie chcesz nas narażać. Jeżeli któreś plemie jest atakowane, to inni z Ligii mu pomogą. Takie przynajmniej jest moje zdanie i tego będę się trzymał

Offline

 

#13 2008-03-15 20:03:51

dorf

Użytkownik

Punktów :   

Re: Otoczenie LIGA - WAŻNE

HOWGH

Offline

 

#14 2008-03-15 21:16:36

ximixu

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Otoczenie LIGA - WAŻNE

Qbass ma racje. Narazie róbmy wojska. I tak będziemy walczyć z FB jak nie teraz to później.
Świat bez wojen, bez Paktów, w Pełnej Zgodzie....
Czy Wy myślicie, że to wogóle jest możliwe??

Offline

 

#15 2008-03-15 23:07:19

Farkłar

Administrator

Punktów :   

Re: Otoczenie LIGA - WAŻNE

"Świat bez wojen itd." to jest pyt? - Nie wiem.
-
-DT- ma sojusz z FB i nie prowadzą teraz żadnej wojny, mieli ją z =DK= ale sobie poradzili.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wiptril.pun.pl www.gamesoft.pun.pl www.dragonballrpg.pun.pl www.rodowody.pun.pl www.proletaryat.pun.pl